Profesja.pl – najlepsze oferty pracy
Oferty pracySpecjalista ds. budowy i pielęgnacji terenów zielonych(LJQ/08/23) (HH/I/250)
Specjalista ds. budowy i pielęgnacji terenów zielonych(LJQ/08/23) (HH/I/250) Weegree Genappe (Belgia)
Specjalista ds. budowy i pielęgnacji terenów zielonych(LJQ/08/23) (HH/I/250) Weegree Genappe (Belgia) Aplikuj Opublikowano 9 maja 2024, do końca 18 dni

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Francji, Holandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Specjalista ds. budowy i pielęgnacji terenów zielonych

Miejsce pracy: Belgia (Genappe)

Opis stanowiska:

  • prace brukarskie (układanie kostki brukowej) oraz kafelkowanie tarasów;
  • montaż drewnianych tarasów, podestów i altanek;
  • prace ziemne;
  • wycinka drzew
  • pełen zakres prac związanych z zakładaniem, rewitalizacją oraz; utrzymaniem ogrodów oraz terenów zielonych.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności techniczne i budowlane;
  • Komunikatywnej  znajomość języka angielskiego lub francuskiego ;

  • Siły fizycznej i chęci do pracy;

  • Prawa jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem

Co oferujemy:

  • Zarobki 12-13€/h netto

  • Gwarancja stabilnej pracy.

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.

  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.

  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Dodatkowe informacje:

(Data aktualizacji: czwartek, 9 maja 2024)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław, Kraków, Opole, Katowice (Dolnośląskie, Małopolskie, Opolskie, śląskie)
Opublikowano dzisiaj
Belgia, Bullingen (Belgia)
JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Opublikowano 17 maja 2024