Profesja.pl – najlepsze oferty pracy
Oferty pracyDiagnosta/elektryk samochodowy (DW/05/24)
Diagnosta/elektryk samochodowy (DW/05/24) Weegree Sint-Gillis-Waas (Belgia)
Diagnosta/elektryk samochodowy (DW/05/24) Weegree Sint-Gillis-Waas (Belgia) Aplikuj Opublikowano 9 maja 2024, do końca 18 dni

 Diagnosta/elektryk samochodowy

Miejsce pracy: Sint-Gillis-Waas, Belgia
Stawka: 3000-3200€
Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / prawo jazdy / język angielski

Opis stanowiska:

  • dbanie o sprawność techniczną samochodów osobowych - przeprowadzanie testów i badań dotyczących stanu technicznego samochodów
  • wydawanie opinii w zakresie dopuszczenia samochodów do udziału w ruchu drogowym
  • ustalanie przyczyn awarii, naprawa systemów sterowania silnikiem oraz układów bezpieczeństwa
  • praca na jedną zmianę, 8h dziennie

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w zawodzie diagnosta/elektryk samochodowy
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • własny samochód

Co oferujemy:

  • Stawkę: 19€/h brutto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 735969230 - Marta Madaj
  • E-mail - m.madaj@weegree.com

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: czwartek, 9 maja 2024)
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie. Zgłoś uwagi do oferty lub nadużycie
inne

oferty pracodawcy

Wrocław, Kraków, Opole, Katowice (Dolnośląskie, Małopolskie, Opolskie, śląskie)
Opublikowano dzisiaj
Belgia, Bullingen (Belgia)
JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Opublikowano 17 maja 2024